Mark (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: enable
fa: فعال

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: انصراف

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال کردن

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Revert
fa: برگشت

en: revert
fa: برگشت

en: disable
fa: غیر فعال
