Mark (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Voting
fi: Äänestys

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: revert
fi: palauta

en: disable
fi: pois käytöstä

en: Global
fi: Yleinen
