Mark (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: enable
gl: activar

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Revert
gl: Volver

en: revert
gl: volver

en: disable
gl: desactivar
