Mark (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ
