Mark (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Title
he: כותרת

en: enable
he: אפשר

en: delete
he: מחק

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: איפשור

en: Disable
he: הפוך ללא זמין

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Voting
he: הצבעה

en: Revert
he: שחזר

en: revert
he: שחזר

en: disable
he: השבת

en: Global
he: כללי
