Mark (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: enable
hr: omogući

en: delete
hr: izbriši

en: Delete
hr: Izbriši

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Odustani

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Ova radnja se ne može opozvati.

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Voting
hr: Glasovanje

en: Revert
hr: Vrati

en: revert
hr: vrati

en: disable
hr: onemogući

en: Global
hr: Opće
