Mark (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: enable
id: aktif

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Perintah

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batalkan

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Matikan

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Revert
id: Kembalikan

en: revert
id: kembalikan
