Mark (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: enable
ja: 有効

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Voting
ja: 投票

en: Revert
ja: 戻す

en: revert
ja: 戻す

en: disable
ja: 無効
