Mark (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busek

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Enable
jv: Diuripna

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Edit
jv: Ubah

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Revert
jv: Balékna

en: revert
jv: balékna

en: disable
jv: mati
