Mark (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: enable
ka: გაააქტიურე

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Name
ka: სახელი
