Mark (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: enable
km: បើក

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Revert
km: ត្រឡប់

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: disable
km: បិទ
