Mark (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: enable
lv: ieslēgt

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Operācijas

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Edit
lv: Rediģēt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Voting
lv: Balsošana

en: Revert
lv: Atgriezt

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: disable
lv: izslēgt

en: Global
lv: Globāls
