Mark (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Revert
mn: Буцаах
