Mark (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: enable
mr: समर्थ

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत
