Mark (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: revert
nn: tilbakestill

en: disable
nn: deaktiver
