Mark (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: enable
pl: włącz

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Czynności

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zachowaj

en: Voting
pl: Ocena

en: Revert
pl: Przywróć

en: revert
pl: przywróć

en: disable
pl: wyłącz

en: Global
pl: Globalne
