Mark (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Title
pt: Título

en: enable
pt: ativar

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não poderá ser desfeita.

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: Voting
pt: Votos

en: Revert
pt: Reverter

en: revert
pt: reverter

en: disable
pt: desativar
