Mark (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: enable
ru: включить

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Действия

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отменить

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Выключить

en: Edit
ru: Изменить

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: table
ru: Таблица

en: Voting
ru: Оценивание

en: Revert
ru: Вернуть

en: revert
ru: откатить

en: disable
ru: отключить

en: Global
ru: Глобальный
