Mark (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: enable
sl: omogoči

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Revert
sl: Povrni

en: revert
sl: povrni

en: disable
sl: onemogoči
