Mark (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: enable
sq: aktivo

en: delete
sq: elemino

en: Delete
sq: Elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anullo

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Revert
sq: Rikthe

en: revert
sq: rikthe

en: disable
sq: çaktivo
