Mark (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Type
th: ชนิด

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Name
th: ชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน
