Mark (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: enable
tr: izin ver

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tür

en: Cancel
tr: İptal

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: devre dışı bırak

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Revert
tr: Eski duruma dön

en: revert
tr: geri al

en: disable
tr: izin verme
