Mark (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: enable
vi: bật

en: delete
vi: xóa

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Revert
vi: Trở lại

en: revert
vi: trở lại

en: Global
vi: Chung
