Mark as Read (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar
