Mark as Read (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Logging
be: Уваходжу

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць
