Mark as Read (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Logging
ca: Registre

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Lists
ca: Llistes
