Mark as Read (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu
