Mark as Read (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Lists
hr: Liste
