Mark as Read (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Lists
it: Liste
