Mark as Read (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Logging
ja: ログ記録

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Lists
ja: リスト
