Mark as Read (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: Edit
fa: تدوین

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Lists
fa: فهرست‌ها
