Mark as Read (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Logging
pt: Autenticando

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: Lists
pt: Listas
