Mark as Read (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Logging
ru: Журналирование

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Lists
ru: Списки
