Mark as Read (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Logging
uk: Журналювання

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Lists
uk: Списки

en: Mark as Read
uk: Помітити як прочитану

en: Attribute Name
uk: Назва атрибуту
