Mark as Read (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Logging
es: Registro

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Lists
es: Listas

en: Attribute Name
es: Atributo nombre
