Mark as Read (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Logging
fr: Journalisation

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Lists
fr: Listes

en: Attribute Name
fr: Nom d'attribut

en: Access conditions
fr: Conditions d'accès
