Mark as Read (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Logging
gl: Rexistro

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar
