Mark as Read (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Logging
hu: Naplózás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Lists
hu: Listák

en: Mark as Read
hu: Megjelölés olvasottként

en: Mark As Read
hu: Megjelölés olvasottként
