Mark as Read (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Logging
pt: Registos

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Lists
pt: Listas
