Mark as Read (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Logging
sv: Loggning

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Lists
sv: Listor
