Marketo MA (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Webform settings
cs: Nastavení modulu Webform

en: The listed pages only
cs: Pouze uvedené stránky
