Marketo MA (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Pages
da: Sider

en: User ID
da: Bruger ID

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Add tracking to specific pages
da: Tilføj sporing til specifikke sider

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Angiv sider ved at bruge deres stier. Indtast én sti pr. linje. '*'-tegnet er joker. Eksempler på stier er %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.

en: Webform settings
da: Indstillinger for Webform

en: Every page except the listed pages
da: Alle sider undtagen de valgte sider

en: The listed pages only
da: Kun de viste sider
