Marketo MA (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Add tracking to specific pages
fi: Lisää jäljitys valituille sivuille

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.

en: Webform settings
fi: Web-lomakkeen asetukset

en: Every page except the listed pages
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: The listed pages only
fi: Vain listatut sivut
