Marketo MA (7.x-1.2-beta1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: Value
ca: Valor

en: Yes
ca: Sí

en: Manage
ca: Gestiona

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Roles
ca: Rols

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Key
ca: Clau

en: Date/Time
ca: Data/Hora

en: Activity
ca: Activitat

en: Add tracking to specific pages
ca: Afegir el seguiment a pàgines concretes

en: Form components
ca: Components del formulari

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Webform settings
ca: Paràmetres del Webform
