Marketo MA (7.x-1.2-beta1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Pages
cs: Stránky

en: Value
cs: Hodnota

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Manage
cs: Správa

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Node
cs: Uzly

en: Roles
cs: Role

en: User login
cs: Přihlášení

en: Key
cs: Klíč

en: Date/Time
cs: Datum/čas

en: Activity
cs: Aktivita

en: Form components
cs: Komponenty formuláře

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Webform settings
cs: Nastavení modulu Webform
