Marketo MA (7.x-1.2-beta1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Pages
el: Σελίδες

en: Value
el: Αξία

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Manage
el: Διαχείριση

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Node
el: Κόμβος

en: Roles
el: Ρόλοι

en: User login
el: Είσοδος

en: Key
el: Κλειδί

en: Date/Time
el: Ημερομηνία/'Ωρα

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: Add tracking to specific pages
el: Να προστίθεται παρακολούθηση σε συγκεκριμένες σελίδες

en: Form components
el: Συστατικά φόρμας

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Καθορίστε τις σελίδες χρησιμοποιώντας τη διαδρομή τους. Εισάγετε μία διαδρομή σε κάθε γραμμή. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η αρχική σελίδα.
