Marketo MA (7.x-1.2-beta1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: Value
he: ערך

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Manage
he: ניהול

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Roles
he: תפקידים

en: User login
he: כניסה

en: Key
he: מפתח

en: Date/Time
he: תאריך/שעה

en: Activity
he: פעילות

en: Add tracking to specific pages
he: הוסף מעקב על עמודים ספציפיים

en: Form components
he: מרכיבי הטופס

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Webform settings
he: הגדרות Webform
