Marketo MA (7.x-1.2-beta1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Value
hr: Vrijednost

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Manage
hr: Upravljaj

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Roles
hr: Uloge

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Key
hr: Ključ

en: Date/Time
hr: Nadnevak/Vrijeme

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.
