Marketo MA (7.x-1.2-beta1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Value
ku: نرخ

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Key
ku: کلیل
