Marketo MA (7.x-1.2-beta1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: User login
my: ၀င်ရန်
